Katalog sociálních služeb

Logo: Královéhradecký kraj

Úvodní stránka > Aktuality

Vydáno: 30.8.2010, 13:15 Kategorie: Aktuality

Královéhradecký kraj vytváří, v souladu se zákonem o sociálních službách, plán rozvoje sociálních služeb. Aktuálně platná verze: Plán rozvoje sociálních služeb v Královéhradeckém kraji pro období 2007-09. 1. aktualizace pro období 2008-09.

Kontakt k plánování sociálních služeb:
Milan Šveřepa, koordinátor plánování sociálních služeb
e-mail: msverepa@kr-kralovehradecky.cz

Aktuálně platná verze: Plán rozvoje sociálních služeb v Královéhradeckém kraji pro období 2007-09. 1. aktualizace pro období 2008-09. (viz. přílohy)

Krajská řídící skupina pro plánování sociálních služeb

Krajská řídící skupina pro plánování sociálních služeb je nástroj spolupráce kraje s obcemi. Skládá se ze zástupkyň a zástupců obcí třetího stupně - každá obec nominuje jednoho člena skupiny za samosprávu (např. místostarostku, starostku) a jednoho za oblast plánování sociálních služeb (koordinátora plánování, vedoucího odboru apod.).

Krajská řídící skupina se schází přibližně čtyřikrát ročně a projednává přípravu krajského plánu rozvoje sociálních služeb a vyjadřuje se k návrhům dotací.

Více o spolupráci s obcemi ZDE.