Katalog sociálních služeb

Logo: Královéhradecký kraj

Úvodní stránka

Aktuální informace

Den otevřených dveří do Chráněného bydlení DaMPi na Novém Hradci v Hradci Králové 18. února 2011

Vydáno: 11.2.2011, 8:14 Kategorie: Aktuality

Zveme Vás na den otevřených dveří do Chráněného bydlení DaMPi na Novém Hradci v Hradci Králové. Dům chráněného bydlení poskytuje sociální služby zaměřené na podporu, pomoc a bydlení dospělým lidem s lehkým nebo středním mentálním či kombinovaným postižením.

Týden rané péče

Vydáno: 10.11.2010, 7:27 Kategorie: Aktuality

V týdnu od 22. 11. - 28. 11. 2010 proběhne již třetí ročník celorepublikové kampaně „Týden rané péče“, kterou organizuje Společnost pro ranou péči o.s. (www.ranapece.cz ). Zúčastnit se ji mohou i další pracoviště rané péče s garancí Asociace pracovníků v rané péči. Do letošní kampaně jsou přizváni jako partneři mateřská centra. Diakonie ČCE – Středisko Světlo ve Vrchlabí, Pracoviště rané péče se ke kampani opět připojí a partnerem kampaně bude vrchlabské MC „Kopretina“.

Uskuteční se konference o životě seniorů

V. ročník konference SENIOR LIVING

Vydáno: 2.9.2010, 14:59 Kategorie: Aktuality

Problematice seniorského bydlení a kvalitě života ve stáří se bude věnovat konference Senior Living, která se ve dnech 9. a 10. listopadu uskuteční v Pardubicích ve výstavním a společenském centru Ideon. Cílem akce je umožnit setkání a výměnu názorů mezi odborníky, poskytovateli sociálních služeb a představiteli veřejné správy.

Společnost sociálních pracovníků pořádá konferenci

Vydáno: 2.9.2010, 14:48 Kategorie: Aktuality

Společnost sociálních pracovníků ČR pořádá pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Bc. Lubomíra France a za finančního přispění Královéhradeckého kraje XX. odbornou konferenci ve dnech 4. - 5. listopadu 2010 v hotelu Nové Adalbertinum v Hradci Králové. Téma: Sociální prací proti chudobě a sociálnímu vyloučení

Krajský plán rozvoje sociálních služeb

Vydáno: 30.8.2010, 13:15 Kategorie: Aktuality

Královéhradecký kraj vytváří, v souladu se zákonem o sociálních službách, plán rozvoje sociálních služeb. Aktuálně platná verze: Plán rozvoje sociálních služeb v Královéhradeckém kraji pro období 2007-09. 1. aktualizace pro období 2008-09.


On-line katalog vznikl v rámci projektu Rozvoj dostupnosti a kvality sociálních služeb v Královéhradeckém kraji. Projekt je financován z ESF a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.